Muzyka teksty, Muzyka romantyczna, Muzyka clubowa, Muzyka rockowa, muzyka on line Imprezy Hip-Hop, Najnowsze wiadomości ze świata muzyki, 12691


Google


Menu

Imprezy Hip-HopHip-Hop.pl - Imprezy
Hip-Hop.pl - Imprezy

« więcej »

muzyka 1550

(Klub Barka) KęKę w Pile
Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Barka z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album "To Tu", który odbędzie się 25. stycznia w Pile.

Start:20:00
Miejsce:Klub Barka, ul. Wodna -rzeka Gwda, Piła
Bilety

Link do wydarzenia

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet (Wzór zgody). Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.Biletynależy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy. Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka polska 1551

(Rudeboy Club) Słoń - Bielsko- Biała
Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz One2Pablo zapraszają na premierowy koncert Słonia, promujący jego najnowszy albumu "Mutylator"! Słonia wspierał będzie niezawodny DJ Soina oraz Jongmen!

Data: 25.01.2019.
Miejsce: Rudeboy Club, ul. 1-go Maja 20, Bielsko-Biała

Link do wydarzenia

prowadzenie:SONAR
za deckami:DJ URE
support: Floral Gang / Floral Bugs Luks Alien BSC x BUBAS
otwarcie bram: 19:30
start supportów: 21:00
Bilety: 35/40 PLN
Miejsca stojące
wstęp BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH! 

Regulamin klubu

Bilety są już dostępne w przedsprzedaży w sklepach stacjonarnych:-Rap Shop,Barlickiego 23, w godz.9-17-Controlshop.pl, 11 Listopada 14/16, w godz.10-17-RUDEBOY CLUB, 1 Maja 20, w godz.18-22-ELPA, 1 Maja 19, w godz.10-17oraz poprzez stronę internetową klubu: Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka na bloga 1552

(Rudeboy Club) Słoń x Bielsko-Biała x Rudeboy Club
www.facebook.com(...)6214/ Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka mp3 1553

(ENERGY 2000) Paluch w Energy 2000
PALUCH CZERWONY DYWAN TOUR

Data: PT. 25.01.2019

Miejsce: ENERGY 2000 PRZYTKOWICE, Przytkowice 532a

W piątek 25 stycznia zapraszamy do przytkowickiego Energy 2000, na kolejną imprezę z udziałem największych gwiazd polskiego hip -hopu. Po raz drugi na energicznej scenie pojawi się  jedyny i niepowtarzalny PALUCH!!!, prawdziwa legenda polskiego rapu i założyciel labelu B.O.R. Records, który przez lata swojej muzycznej kariery podbił serca milionów fanów! Płyty Palucha pokryły się platyną, a utwory zyskały miliony wyświetleń na YouTube. Czeka Was prawdziwa raperska uczta. Usłyszycie na żywo najnowsze utwory z ostatniego albumu "Czerwony Dywan" oraz największe hity z jego jakże bogatego dorobku. 

Informacja pochodzi z portalu
Hip-Hop.pl
« więcej »

darmowa muzyka 1554

(Klub K4) KęKę w Szczecinie
Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz koncerty.szczecin.pl z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album "To Tu", który odbędzie się w Szczecinie w klubie K4.

Otwarcie klubu: 20:00
Miejsce: Kolumba 4 -szczeciński loft kultury
Bilety: 35/40/45 PLN
Przedsprzedaż
Wydarzenie FB

Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka filmowa 1555

(Local na Mokotowie) Maggy x DJ Maestro B-Day Party
Ostatnia sobota stycznia z mocnym uderzeniem! W nowy rok wchodzimy z jeszcze większą energią, niech potwierdzi to mnogość artystów, którzy tej nocy, specjalnie dla Was, zagrają na jednej scenie w Local na Mokotowie!

Razem z agencją koncertową Bashesh zapraszamy 26 stycznia 2019 do warszawskiego klubu Local na Mokotowie, w którym z okazji urodzin Maggy i DJa Maestro szykujemy dla Was syte koncerty i nie lada wyzwanie taneczne do specjalnie przygotowanej selekcji brzmień od najlepszych DJs w swoim fachu! 


BEFORE
EMJAH
KONCERTY:
W.E.N.A. x DJ FINGERKUDŁATY 
SOUNDSYSTEM
SOMASZFIFO SAMARITAN
MAGGY x DJ MAESTRO + GOŚCIE
BEAT BOX
GROOVESON
AFTER:
DJ GRZANADJ GREJTU
PROWADZENIE:
ADB
BILETY:
Bilety możecie zamawiać w przedsprzedaży za 20 PLN 
I PULA 7-20.01.2019II PULA 21-25.01.2019
W dniu koncertu bilety dostępne w klubie za 30 PLN

✔ Gdzie?Klub Local na Mokotowie, ul. Sandomierska 13, wejście od ul. Rejtana(przystanek ZTM "RAKOWIECKA" lub "METRO POLE MOKOTOWSKIE" )
✔ Czym?4 10 14 17 18 33 35 119 130 138 167 168 174 200 222 N34 N36 N37
✔ Kiedy?26.01.2018 (sobota)
✔ Ile?20 PLN bilety w przedsprzedaży oraz 30 PLN w dniu koncertu!
✔ O której?20:00
Widzimy się na kolejnych koncertach! Informacja pochodzi z portalu
Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka do ściągnięcia 1556

(Papaya Club) Paluch w Rybniku
Śląska premiera najnowszej płyty Palucha "Czerwony Dywan"

Data: 26.01.2019
Miejsce: Papaya Club (były Magic 2) Ul. Zebrzydowicka 20244-217 Rybnik
Bilety
Wydarzenie FB

Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka techno 1557

(Proxima) Amine w Polsce!
Amine to  jeden  z  tych  artystów,którzy  nie  idą  utartymi  ścieżkami,  tylko  tworzą swój  własny,  unikalny  świat.  Przykładem  jest  jego  wydany  w  2017  roku  debiutancki  album  Good  For  You,  z  którego  pochodzą  hity  Caroline,  REDMERCEDES  i  Wedding  Crashers.  Album  od  razu  wywarł  ogromny  wpływ na środowisko  hiphopowe.  Magazyn  XXL  zakwalifikował go do  swojej  "Freshmen  Class",  a  Aminé  zaczęły  zachwycać się  media  od  New  York  Timesa,  po  Pitchforka.    

Wszystko,  co  robi  pochodzący  z  Oregonu  Amine  przewyższa  oczekiwania.  Na twórczość  artysty  miały  wpływ  zarówno  etiopskie  korzenie  jego  rodziców,jak  również  artyści  tacy,  jak  Kanye  West,  czy  Andre  3000,  choć  jako  źródło  najważniejszych  inspiracji  wymienia  Quentinfa  Tarantino  i  Wesa  Andresona.  Sam  Amine  wspomina,  że  jest  fanem  wszystkich  gatunków  muzycznych.  Od  zasłyszanej  w  dzieciństwie  muzyki  afrykańskiej  i  Boba  Marleya,  po  słuchanych  w  młodości  Eryki  Badu  i  Johna  Mayera.  Różnorodność  tę  bez  trudu  można  odnaleźć  w  jego  muzyce.  

Single  pochodzące  z  debiutanckiej  płyty,  takie  jak  Caroline,  czy  REDMERCEDES  dotarły  na  najwyższe  miejsca  list  przebojów  i  zyskały  setki  milionów  odsłuchów  na  platformach  streamingowych.  Aminé  znany  jest  z  fantastycznych  występów  na żywo,  o  czym  już  w  lutym  przekonać się  będzie mogła  polska  publika.

Data:  5.2.2019  
Miejsce:  Proxima,  Warszawa  
Bilety online - ttps://www.fource.pl/events/amine-us/
Bilety  dostępne  także  w  Empikach.    

Promotor:  Fource  Entertainment


Informacja pochodzi z portalu
Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka klubowa 1558

(Klub C-60) Sarius w Gorzowie WLKP
Pierwszy solowy koncert w Gorzowie Wlkp. Sariusa w ramach trasy Wszystko Co Złe Tour organizowany przez agencję koncertową Patrz Co Jest Grane odbędzie się w dniu 08.02.2019 w Klubie C-60.

Start: 21:00Miejsce: Klub C-60, ul. Zaułek 1 Gorzów Wlkp.
Bilety: 40 PLN 
Sprzedaż internetowa
Sprzedaż stacjonarna: FilutShop.pl Wełniany Rynek 2A/9 Gorzów Wlkp. od 07.01.2019
Support zostanie ogłoszony bliżej terminu koncertu.

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. 

ZGODA_NA_KONCERT


Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy. 
Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka z reklam 1559

(Klub P23) Kartky x Deys x Teabe w Katowicach
08.02.2019
KLUB P23 KATOWICE
Ul. Porcelanowa 23

OTWARCIE BRAMEK 18:00
START 20:00

KARTKY - BLACK MAGIIC - PREMIERA
DEYS - OCZKA - PREMIERA
TEABE - DRUGIE KOTY - PREMIERA
PRZYŁU

INFORMACJE DOTYCZĄCE BILETÓW WKRÓTCE !

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna.
Informacja pochodzi z portalu
Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka klasyczna 1560

(Skocznia Skalite) Snow Fest Festival 2019!
SnowFest 2019 - Szczyrk 8-9 lutego 2019

Pogoda wciąż nie może się zdecydować, czy to już aby na pewno koniec lata, ale z planowaniem zimowych wypadów przecież nigdy nie jest za wcześnie. Dlatego już dziś ogłaszamy pierwszych artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznym SnowFest. Po raz szósty najlepsza zimowa impreza roku zagwarantuje swoim uczestnikom wrażenia, których długo nie zapomną: sporty ekstremalne, gwiazdy światowej muzyki i niesamowicie gorącą atmosferę.

Zwycięskiego składu podobno się nie zmienia, więc nikogo nie powinno dziwić, że SnowFest po raz kolejny odbędzie się w Szczyrku. To najszybciej rozwijający się kurort zimowy w Polsce - od sezonu 2017/2018 dysponuje nową koleją gondolową i dwoma 6-osobowymi wyciągami krzesełkowymi, a na nadchodzący sezon szykuje kolejną 6-osobową kanapę. Dodaj do tego pozostałe wyciągi krzesełkowe, liczne orczyki czy darmowy skibus i masz kurort, w którym trudno na cokolwiek narzekać.

A tym, którzy żyją w przekonaniu, że w Polsce nie da się porządnie poszusować, każ powtórzyć na głos, że Szczyrk szczyci się od pewnego czasu nieoficjalnym tytułem stolicy polskiego freeride`u. Ale czym byłby nawet najbardziej spektakularny przejazd w puchu, jeśli nie moglibyśmy o nim opowiedzieć przy dźwiękach topowych polskich i światowych artystów?
To właśnie tutaj na kilku scenach wystąpią reprezentanci hip-hopu, drum`n`bassu, house`u i electro. Na tegoroczny SnowFest 8 i 9 lutego zaprosiliśmy Ghostface Killah - posiadacza jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w hip-hopie, drum`n`bassowego wymiatacza z Brighton ukrywającego się pod pseudonimem Friction, i duet Catz `n Dogz - polski house`owy towar eksportowy. Pojawi się też raper Jan-Rapowanie, który tak bardzo kocha swoje zajęcie, że zdecydował się umieścić je w swojej ksywce, a także Calyx & Teebee i LX One, którzy serwują podczas swoich występów dubstepowo-drum`n`bassową petardę o gigantycznym zasięgu.
SnowFest przez 5 lat przyzwyczaił swoich gości do widoków powodujących niekontrolowane wyrzuty adrenaliny - nie inaczej będzie i tym razem. Za sprawą SnowFestu w Szczyrku odbędą się zawody freestylowe, podczas których najlepsi polscy i światowi riderzy powalczą o nagrody i dozgonne uwielbienie publiczności. Szczegóły dotyczące formuły i zgłoszeń udostępnimy niebawem - jak na razie możemy jedynie zdradzić, że będzie o co walczyć.

Biorąc pod uwagę atmosferę wydarzenia, topowe gwiazdy muzyczne i zawody z udziałem wybitnych riderów, możemy zapewnić, że po raz kolejny doświadczycie tzw. paradoksu SnowFestu:niby środek zimy, a nikogo rozgrzewać nie trzeba.

Jeśli chodzi o zakup biletów, radzimy specjalnie nie zwlekać z podjęciem decyzji - pierwsza pula "Early Bird" już zdążyła się wyprzedać!

Bilety

I pula - wyprzedanaII pula - 140 zł (od 1.10 do 31.10, lub wyczerpania puli)III pula - 160 zł (od 1.11 do 31.12 lub do wyczerpania puli)IV pula - 180 zł (od 1.02 do 7.02 lub do wyczerpania puli) Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka download 1561

(Bohomass) Dwa Sławy w Kielcach
Agencja koncertowa Patrz Co Jest Grane zaprasza na premierowy koncert DWA SŁAWY "Coś przerywa" w Kielcach!

Start: 19:00
Miejsce: Bohomass lab, ul. Kapitulna 4, 25-011 Kielce
Bilety: 30-40 PLN 
Sprzedaż internetowa
Sprzedaż stacjonarna: Informacja wkrótce na wydarzeniu

Support zostanie ogłoszony bliżej terminu koncertu.


Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. 

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakaciemogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy. 

Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka do ściągania 1562

(Progresja) Jay Rock w Polsce!
Johnny Reed McKinzie Jr, znany lepiej jako Jay Rock to raper, producent oraz autor tekstów z Watts w Los Angeles. 10 lutego zagra w warszawskiej Progresji w ramach The Big Redemption Tour.

Jay Rock razem z Kendrickiem Lamarem, Ab-Soul`em i ScHoolboyQ należy do hip-hopowej grupy Black Hippy. Jego historia muzyczna zaczęła się, gdy w 2005 roku poznał Anthony`ego Tiffith`a, czyli założyciela wytwórni Top Dawg Entertainment, w której podpisał kontakt. Od tego momentu Jay Rock wydał swój pierwszy singiel "All My Life (In the Ghetto)" oraz kilka mixtape`ów. W 2011 roku ukazała się jego debiutancka płyta "Follow Me Home", na której pojawili się m.in. Kendrick Lamar, Lil Wayne, will.i.am czy Rick Ross. 4 lata później Jay Rock wydał album "90059", zaś w czerwcu 2018 roku długo wyczekiwaną produkcję zatytułowaną "Redemption". Wszystkie powyższe płyty zostały świetnie przyjęte przez krytyków.

Do Polski Jay Rock przyjedzie po raz pierwszy, a jego koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej The Big Redemption Tour. Jako support wystąpi Reason.

Data: 10.02.2019
Doors: 19:00
Support: 20:00 (Reason)
Start: 21:00 (Jay Rock)
Miejsce: Progresja

Bilety dostępne od 13.09, godz. 10:00 na 
stronie oraz w bileteriach Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going., GoOut.pl i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Organizator: Follow The Step
Regulamin Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka pl 1563

(Proxima) Tommy Cash po raz kolejny w Polsce!
Tommy  Cash  wystąpi  w  Polsce  z  nową  płytą!  Tommy  Cash  przyjedzie  do  Polski  w  lutym  by  zagrać  trzy  koncerty,  we  Wrocławiu,  w  Warszawie  i  w  Krakowie,  w  ramach  trasy  promującą  nową  płytę  zatytułowana  "Ą€$".Premiera  albumu  przewidziana  jest  na  30.  listopada,  a  "X-RAY"  -  pierwszy  singiel  promującypłytę  -  właśnie  trafiłdo  sieci.

Tommy  Cash  naprawdę  nazywa  się  Tomas  Tammemets  i  pochodzi  z  Estonii.  Urodził się  w  1991  roku  -  ostatnim  roku  trwania  Związku  Radzieckiego.  Na  jego  twórczość  silne  wpłynęło  dziedzictwo  kultury  rosyjskiej,  którą  raper  zręcznie  łączy  z  wpływami  zachodnimi.  Tommy  stworzył swój  własny,  niepowtarzalny  styl  i  zapoczątkował  nowy  nurt  post-soviet  rap,  który to wpłynął  także  na  sztukę  uliczną  i  wizualną.  Dzięki  swojemu  ekscentrycznemu  wizerunkowi  i  znakomitym  trapowym  numerom  zyskał  rozgłos na całym świecie,  a  jego  piosenki  takie,  jak "Winaloto",  czy  "Pussy  Money  Weed" stały  się  globalnymi  hitami.  Tommy  Cash  znany  jest  również ze świetnie  wyprodukowanych,  ale  dziwacznych  klipów,które  viralowo  rozchodziły  się po  sieci,  a  ich  oglądalność sięgnęła  dziesiątek  milionów.Artysta  wystąpi  13.2.  w  Zaklętych  Rewirach  we  Wrocławiu,  14.2.  w  Proximie  w  Warszawie  i  15.2.  w  krakowskim  Kwadracie.


Koncerty:    

13.2.2019  Zaklęte  Rewiry, Wrocław
14.2.2019  Proxima, Warszawa
15.2.2019  Kwadrat, Kraków


Bilety  dostępne na na stroniei  w Empikach.   


Organizatorem wydarzeń jest Fource.

Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

www muzyka 1564

(Zet Pe Te) Aboce The Rest
Agencja koncertowa Robimy To zaprasza na Above The Rest, czyli nowy mini festiwal na Polskim rynku muzycznym. Jego pierwsza odsłona odbędzie się już 15 lutego w modnym Krakowskim klubie Zet Pe Te przy ulicy Dolnych Młynów. Organizatorzy oddają w ręce fanów event, gdzie muzyka jest czymś więcej niż formą ekspresji, a nierzadko stylem życia. Na scenie festiwalu pojawią się: Guzior, Young Igi, Jan - Rapowanie oraz Sarius, a cały event poprowadzi Piotr Kędzierski

Ostatnia pula biletów dostępna w
GoingApp

Wydarzenie na FB

Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka do sciagniecia 1565

(Trops) WBW 2019 2vs2 Freestyle Battle
W ramach inauguracji WBW 2019 zapraszamy na bitwę dwójek!
Impreza WBW 2019 2vs2 odbędzie się już 16 lutego po raz pierwszy w Poznaniu!

WBW 2019 2vs2 • Freestyle Battle

POZNAŃ - klub TROPS (ul. Św. Rocha 9)️

16 LUTEGO 2019 (sobota)

Zgłoś się!
bit.ly/wbw2k19-2vs2
Kup bilet! wbw.pl/2v2-2019

Dołącz do wydarzenia! fb.com(...)55660


#WBW2K19 #WBW2vs2 Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka do pobrania 1566

(Progresja) Smokepurrpp w Polsce!
Już 19 lutego po raz pierwszy w Polsce, w warszawskim klubie Progresja, wystąpi Smokepurpp, członek Gucci Gang - nowo powstałej supergrupy w skład której wchodzą również Gucci Mane oraz Lil Pump.

Bilety już dostępne! Do nabycia w 
Going

Kolejny trapowy talent z Florydy, autor viralowych hitów "Ski Mask" i "Audi", jest jedną z najbardziej znanych postaci ruchu "SoundCloud rap". Jego twórczość wpłynęła między innymi na artystów takich jak Lil Pump, który dzięki niemu wszedł do mainstreamu. Ich wspólny utwór "Nephew" wydany w czerwcu zeszłego roku, ma już ponad 100 mln streamów!

Smokepurpp poza bliskimi relacjami z Lil Pumpem, przyjaźnił się też z innym raperem z Florydy, znanym jako XXXTentacion [RIP], z którym nagrał utwór "Live Off A Lick". Rosnąca popularność na soundcloudzie, wmarcu 2017 r. przyniosła Purppowi kontrakt z Interscope Records i Alamo Records, których nakładem, 28 września 2018 roku, został wydany komercyjny debiut Smokepurppa zatytułowany "Deadstar". Na płycie gościnnie udzielili się Chief Keef, Juicy J i Travis Scott, a sam mixtape znalazł się na 42 miejscu zestawienia Billboard 200. Singiel "Audi" promujący album szybko stał się hitem z ponad 25 milionami odsłuchów na SoundCloud i 33 milionami streamów na Spotify. 

W kwietniu zeszłego roku, Purpp wydał kolejny mixtape, zrealizowany we współpracy z Murda Beatz, zatytułowany "Bless Yo Trap". Sporą popularność zyskały znajdujące się na nim single "123" i "Do Not Disturb", drugi z udziałem Lil Yachty`ego i Offseta z Migosów.

20 marca 2018 r., podczas SXSW, w wywiadzie z Nardwuar the Human Serviette, Purpp ujawnił, że pracuje nad nowym projektem "Sound of Space" oraz "Deadstar 2", które powinny ukazać sięjeszcze w tym roku.

Warszawski koncert będzie prawdopodobnie jedyną okazją, aby usłyszeć Smokepurppa na żywo w klubie, zanim będzie headlinerem największych festiwali.

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekuna prawnego.
Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka elektroniczna 1567

(Klub Vinyl) Young Igi w Rzeszowie!
Mamy przyjemność zaprosić Was na PIERWSZY taki koncert w RZESZOWIE. Przed Wami wystąpi YOUNG IGI.

Koncert odbędzie się w Klubie VINYLDnia 23 lutego 2019r. O godz. 19.00
Sprzedaż biletów w cenie 30/35 PLNOraz bilety VIP w cenie 100 PLN ( Jest ich bardzo nie wiele, dlatego radzimy się spieszyć) 

ILOŚĆ BILETÓW OGRANICZONA! Dlatego radzimy się spieszyć, druga taka okazja może się szybko nie przydarzyć.

Sprzedaż biletów w punktach:* ATAMAN SHOP ( ul. Piłsudskiego 34 ) 

BEFOR/ AFRET - DJ M-bonit

WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZABRANIE DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI Z AKTUALNYM ZDJĘCIEM ( dowód osobisty, legitymacja szkolna, paszport )OSOBY NIE PEŁNOLETNIE SĄ WPUSZCZANE TYLKO ZE ZGODĄ RODZICA/ OPIEKUNA PRAWNEGO.

REGULAMIN KONCERTU!OBOWIĄZUJE ZAKAZ WNOSZENIA ALKOHOLU, ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH ORAZ NIEBEZPIECZNYCH NARZĘDZI!

Bilet VIP :- Spotkanie z artystą (możliwość zrobienia zdjęcia, podpisania płyt, krótkiej rozmowy)-Plakat koncertu z autografem -Opaska Vip-Wejście do Klubu bez kolejki Informacja pochodzi z portalu
Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka relaksacyjna 1568

(Atlas Arena) Nicki Minaj i Juice WRLD w Łodzi!
Już 24 lutego 2019 w Atlas Arenie w Łodzi wystąpi Nicki Minaj! Najgorętsza gwiazda muzyki pop, hardcore rap, R&B, hip-hop, dance po raz pierwszy pojawi się w Polsce! 
Oprócz Nicki Minaj na scenie pojawi się również Juice WRLD.

Bilety dostępne na 
stronie

Organizatorem jest agencja Prestige MJM. Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

www muzyka pl 1569

(Klub Graffiti) ReTo w Lublinie!
Mamy przyjemność zaprosić Was na PIERWSZY taki koncert w LUBLINIE. Przed Wami wystąpi ReTo!

Koncert odbędzie się w klubie Graffiti Dnia 02 marca 2019r.

Sprzedaż biletów w cenie 30/35/40 PLNOraz bilety VIP w cenie 120 PLN (Jest ich bardzo nie wiele, dlatego radzimy się spieszyć) 

ILOŚĆ BILETÓW OGRANICZONA! Dlatego radzimy się spieszyć, druga taka okazja może się szybko nie przydarzyć!

Sprzedaż biletów w punkcie:* PROSTO SHOP (al. Racławickie 4)

BEFOR/ AFRET - DJ FUN FREAK / DJ M-BONIT

SUPPORT:- BANAN RGK- RUDAS`EK ZPNDK- MIHU

WSZYSCY PROSZENI SĄ O ZABRANIE DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI Z AKTUALNYM ZDJĘCIEM (dowód osobisty, legitymacja szkolna, paszport)OSOBY NIE PEŁNOLETNIE SĄ WPUSZCZANE TYLKO ZE ZGODĄ RODZICA/ OPIEKUNA PRAWNEGO.

REGULAMIN KONCERTU!OBOWIĄZUJE ZAKAZ WNOSZENIA ALKOHOLU, ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH ORAZ NIEBEZPIECZNYCH NARZĘDZI!

Bilet VIP :- Spotkanie z artystą (możliwość zrobienia zdjęcia, podpisania płyt, krótkiej rozmowy)-Plakat koncertu z autografem -Opaska Vip-Wejście do Klubu bez kolejki Informacja pochodzi z portalu
Hip-Hop.pl
« więcej »

najnowsza muzyka 1570

(Klub Poziomy) McEiht w Warszawie!
Compton Most Wanted!

McEiht lider Compton`s Most Wanted i żywa legenda z zachodniego wybrzeża, po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Kalifornijski raper zagra 8 marca w klubie Poziomy w Warszawie.

Bilety już dostępne, do nabycia
on-line oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. 
Aaron Tyler, bo tak naprawdę nazywa się Eiht, to postać nietuzinkowa. Sławę na zachodnim wybrzeżu zyskał jako jeden z dwóch MC-s w czteroosobowej ekipie Compton`s Most Wanted, która przyniosła mu rolę  A-Wax w głośnym filmie "Menace II Society", a utwór "Streiht Up Menace" ze ścieżki dźwiękowej, który opisuje nieszczęśliwy upadek bohatera filmu w patologicznych warunkach amerykańskiego życiaw centrum miasta, jest uważany przez wielu krytyków za magnum opus Eiht`a. Raper udzielił głosu Lance`owi "Ryderowi" Wilsonowi w grze Grand Theft Auto: San Andreas, a jego muzyka znalazła się w serii Grand Theft Auto, zarówno solo oraz jako Compton`s Most Wanted. 

Eiht jak dotąd wydał aż 13 solowych albumów w różnych labelach, a jego niezdolność do osiedlenia się w wytwórni przyczyniła się do dołączenia do Warzone, trio stworzonego przez Snoopa Dogga i składającego się z Goldie Loc`a, Kam`a i MC Eiht`a. W 2006 roku Eiht i grupa pojawili się na singlu "Candy (Drippin `Like Water)" na albumie Snoop Dogg Tha Blue Carpet Treatment. 

W 2010 roku MC Eiht współpracował z Bruno Mars nad remiksem "Straight Up Menace" na albumie Bruno Mars Doo-Wops & Hooligans. Remiks Bruno Marsa został także dodany do MC Eiht`s Greatest Hits Album wraz z oryginalną wersją. W czerwcu 2011 roku MC Eiht wydał singiel "Fine By Me" z teledyskiem w reżyserii reżysera Hugo V, pod nową marką Year Round / Blue Stamp Records, należącą do nowojorskiego producenta DJ-a Premier`a.

W październiku 2012 roku MC Eiht pojawił się w utworze "m.A.A.d city", Kendrick`a Lamar`a, z debiutanckiej płyty "Good Kid" i wydał EPkę "Keep It Hood" nakładem BLUESTAMP MusicGroup.
Latem 2014 roku MC Eiht wydał singiel z The Outlawz, ex grupą Tupaca Shakura, zatytułowaną "Shut Em Down", która odnosi się do starych członków Outlawza Tupaca i Kadafi i jest częścią najnowszego albumu Eiht`a "Which Way Iz West", który zyskał ogromne uznanie krytyków i fanów gatunku. 

Warszawski koncert będzie jedyną okazja na spotkanie oko w oko z legendą West Coast`u!
Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka celtycka 1571

(klub Stodoła) Abradab w Stodole!
Już 10 marca na Open Stage w Klubie Stodoła wystąpi abradAb! Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy album artysty "048". Bilety dostępne w sprzedaży! 

Po 22 latach od muzycznego debiutu KALIBRA 44, 6 lat od ostatniej solowej płyty oraz 10 dniach tworzenia tekstów - abradAb powrócił z długo wyczekiwanym albumem "048" oraz wiosenną trasą koncertową!

"Od kilku lat praktycznie nie słucham trueschoolu. Słucham rzeczy nowych i to właśnie takie grały mi w głowie, gdy robiłem beaty, nowoczesne, ale nieoczywiste. W 048 znajdą się utwory pod względem muzycznym wręcz imprezowe, ale także bardzo mroczne; jest i boom bap, i trapowe smaczki, dużo beatu i melodii - jednocześnie spójnie i zróżnicowanie. Tekstowo abradabowo, eksperymentalnie, światopoglądowo - społecznie, a nawet politycznie. Powaga miesza się z szyderapem. 048 współtworzyli ze mną Mateusz Pawluśi Jaroz Pakuszyński, grający ze mną od lat solo, jak i z Kalibrem 44. Gościnnie usłyszeć można Jokę. Płytę dodatkowo dopieścił i zmiksował Michał Eprom Baj." - mówi abradAb o "048".

Album promują dwa single: 
"Powietrze" oraz "Wir".

ABRADAB 10.03.2019 KLUB STODOŁA, OPEN STAGE

ZAPRASZAMY!BILETY:I pula - 40 PLNII pula - 46 PLN  (od 24.02.2019)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa
Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka hip hop 1572

(JASNA1) WBW 2019 Warszawa Freestyle Battle

Microphone Masters zaprasza na XVII edycję WBW

WBW 2019 • Warszawa • Freestyle Battle

data: 30 MARCA 2019 (sobota) start 18:00

miejsce: klub JASNA1 - Warszawa (ul. Jasna 1)

szczegóły na wbw.pl/warszawa2019

KUP BILET

ZGŁOŚ SIĘ

Dołącz do wydarzenia na facebook`u

Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka house 1573

(ŻACZEK) WBW 2019 Kraków Freestyle Battle

Microphone Masters zaprasza na XVII edycję WBW

WBW 2019 • Kraków • Freestyle Battle

data: 27 KWIETNIA 2019 (sobota) start 18:00

miejsce: klub ŻACZEK - Kraków (Al. 3 Maja 5)

szczegóły na wbw.pl/krakow2019

KUP BILET

ZGŁOŚ SIĘ

Dołącz do wydarzenia na facebook`u

Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka disco 1574

(MAGNETOFON) WBW 2019 Łódź Freestyle Battle

Microphone Masters zaprasza na XVII edycję WBW

WBW 2019 • Łódź • Freestyle Battle

data: 25 MAJA 2019 (sobota) start 18:00

miejsce: klub MAGNETOFON - Łódź (ul. Zgierska 26A)

szczegóły na wbw.pl/lodz2019

KUP BILET

ZGŁOŚ SIĘ

Dołącz do wydarzenia na facebook`u

Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka disco polo 1575

(Stadion Chorzów) Miuosh x Jimek x Smolik x NOSPR
Miuosh, Jimek, Smolik oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia zapraszają na wyjątkowe wydarzenie! Już w czerwcu po raz ostatni wystąpią na jednej scenie! Zaprezentują dwa kultowe już projekty: Miuosh x Jimek x NOSPR oraz Miuosh | Smolik | NOSPR. Oprócz artystów, których znamy z projektów Miuosha, na scenie wystąpią nieoczekiwani gości specjalni. Artyści przygotowują również nowe, premierowe aranżacje utworów. Szykujcie się na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było!

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, gdy w nowej siedzibie NOSPR w Katowicach Miuosh, Jimek i orkiestra NOSPR wystąpili ze swoim projektem Zaprezentowali niezwykłe widowisko - hip-hop w wydaniu symfonicznym. Cały projekt okazał się ogromnym sukcesem. Za aranżację muzyki odpowiadał Jimek, o którym zrobiło się głośno m.in. po tym, gdy jego remiks piosenki Beyonce pokonał 3 000 innych utworów i trafił na płytę wokalistki. 

W niespełna trzy lata od projektu Miuosh x Jimek x NOSPR, katowicki raper powiększył swój dorobek o kolejne 4 albumy, a lista projektów muzycznych oraz kolaboracji urosła do gigantycznych rozmiarów. Współpracując z Katarzyną Nosowską, Budką Suflera, BAJMem, Piotrem Roguckim, Organkiem, T.Love, Darią Zawiałow czy Myslovitz, Miuosh udowodnił jak można łączyć ze sobą gatunki muzyczne pozornie odległe. Poszerzając tę mieszankę rapu, rocka i muzyki elektronicznej o udział Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, katowiczanin po raz kolejny wprowadził innowacje, których próżno szukać gdzie indziej. Tym razem do współpracy zaproszony został Andrzej Smolik - jeden z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla wielu artystów, wydaje swoje autorskie płyty.

Ten projekt również okazał się strzałem w dziesiątkę, a koncerty wyprzedały się w kilkanaście minut.

9 czerwca na Stadionie Śląskim będzie można zobaczyć te wyjątkowe projekty po raz ostatni!
20 listopada, o godzinie 12:00 rusza sprzedaż biletów na
stronie

Ceny biletów:- kategoria I (płyta, miejsca stojące): 99 PLN- kategoria II (miejsca siedzące): 139 PLN- kategoria III (miejsca siedzące): 159 PLN- kategoria IV (miejsca siedzące): 199 PLN
Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka lat 80 1576

(D.K. LUKSUS) WBW 2019 Wrocław Freestyle Battle

Microphone Masters zaprasza na XVII edycję WBW

WBW 2019 • Wrocław • Freestyle Battle

data: 22 CZERWCA 2019 (sobota) start 18:00

miejsce: klub D.K. LUKSUS - Wrocław (ul. Wita Stwosza 16)

szczegóły na wbw.pl/wroclaw2019

KUP BILET

ZGŁOŚ SIĘ

Dołącz do wydarzenia na facebook`u

Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka z reklamy 1577

(Olympiapark) Lollapalooza Berlin 2019
Po czterech latach, czterech edycjach i czterech różnych lokalizacjach, cieszymy się, że nasz mały jubileusz 8. i 9. września będziemy świętować po raz pierwszy w tym samym miejscu: Lollapalooza Berlin powróci w najbliższym roku na wypróbowany eventowo i imponujący teren Stadionu Olimpijskiego i Parku Olimpijskiego w Berlinie!

Dziś startuje oficjalna sprzedaż biletów na jeden z największych festivali w Europie. Fani będą mieli możliwość zakupienia tańszych i pożądanych karnetów festivalowych w cenie 139,00 EUR. Od godz. 18.00 w oficjalnej sprzedaży będą dostępne również karnety Lolla Experience Ticket z ekskluzywnymi przywilejami w ramach festivalu w cenie 249,00 EUR

Tańsze bilety dla dzieci i młodzieży
Podobnie jak w latach ubiegłych serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Lollapaloozę Berlin. Dla dzieci w wieku 0-11 lat rodzice mogą zamówić darmowy bilet, który zapewnia wstęp do własnego festivalu dla dzieci: Kidzapaloozy. Nowością są bilety dla młodzieży w wieku 12-17 lat Teen Ticket, które można zakupić już teraz w cenie 69,00 EUR.

Specjalna współpraca z Flixbusem.
Cieszymy się, że również w tym roku udało nam się ruszyć z akcją przy współpracy z naszym partnerem FlixBusem: dopłata 25,00 EUR do karnetów i biletów Experience zapewnia darmowy dojazd i powrót na festival autokarem FlixBusa z całej Europy.
 
Ogłoszenie line upu, na który z niecierpliwością oczekują fani na całym świecie, zostanie ujawniony, podobnie jak w latach ubiegłych, na początku przyszłego roku. Przy tej okazji zostaną również ujawnione wszelkie informacje na temat karnetów VIP i biletów dziennych.

Sami nie możemy doczekać się piątej edycji festivalu w stolicy Niemiec i przy tej okazji chcielibyśmy już wam życzyć Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
 
Wszelkie informacje na temat biletów znajdziesz nanaszej oficjalnej stronie:
www.lollapalooozade.com

Lollapalooza Berlin 2019
7. & 8. września 2019
Olympiastadion & Olympiapark Berlin
Web: lollapaloozade.com
Facebook: facebook.com/LollapaloozaDE
Oficjalne wydarzenie na Facebooku:
Twitter: twitter.com/LollapaloozaDE
Instagram: instagram.com/lollapaloozade/
Tumblr: whylollapaloozaislegendary.tumblr.com

Social Media Hashtag:
#lollaberlin Informacja pochodzi z portalu Hip-Hop.pl
« więcej »

muzyka midi 1578

Najnowsze wiadomości ze świata muzyki
Strona główna

© Copyright BorNet 2005

 Valid CSS! Valid HTML 4.01
:: Mieszkanie :: Auto-Moto :: Wakacje :: Muzyka :: Gry komputerowe :: Telefony :: Komputery :: Sklepy :: Filmy :: Praca :: Zdrowie i Uroda :: Biznes :: Wiadomości :: MP3 :: Programy :: GSM :: Msnbetter thangoogle :: BorNet ::

:: Travel and Holidays :: More MP3 :: Music :: Films :: Video :: Movies :: PC Games :: Downloads :: Business :: Jobs/Career :: Auto/Car :: Sports :: Shopping ::

:: Katalog stron: muzyka :: Katalog stron: muzyka do ściągnięcia :: Katalog stron: muzyka do ściągania :: Katalog stron: muzyka relaksacyjna :: Katalog stron: muzyka disco :: Katalog stron: muzyka do słuchania :: Katalog stron: nowa muzyka :: Katalog stron: muzyka chrzescijanska :: Katalog stron: torrent muzyka :: Katalog stron: muzyka na mp3 :: Katalog stron: muzyka filmowa mp3 :: Katalog stron: fajna muzyka :: Katalog stron: hi fi i muzyka :: Katalog stron: muzyka mp3 za darmo :: Katalog stron: muzyka grecka :: Katalog stron: gorzka zemsta muzyka :: Darmowe aliasy i domeny www :: Najtańsze logosy dzwonki polifonia i tapety na komórkę :: Projektowanie stron www i fotografia :: Darmowe Aliasy - Domeny - www.Qool.pl ::


Internetowy katalog stron internetowych
Ranking-Hitsnajlepsza muzyka 1579

muzyka do słuchania 1580

muzyka na blog 1581

darmowa muzyka mp3 1582

muzyka romantyzmu 1583

muzyka laczy pokolenia 1584

muzyka weselna 1585

nowa muzyka 1586

muzyka teledyski 1587

moja muzyka 1588

muzyka irlandzka 1589

muzyka ludowa 1590

muzyka alternatywna 1591

muzyka chrzescijanska 1592

muzyka rozrywkowa 1593

muzyka religijna 1594

muzyka z filmów 1595

muzyka mp3 download 1596

muzyka dla dzieci 1597

torrent muzyka 1598

muzyka instrumentalna 1599

muzyka teksty 1600

muzyka dyskotekowa 1601

muzyka biesiadna 1602

muzyka romantyczna 1603

muzyka na mp3 1604

muzyka arabska 1605

muzyka clubowa 1606

muzyka nowosci 1607

muzyka do sciagniecia 1608

muzyka rockowa 1609

muzyka filmowa mp3 1610

www muzyka interia pl teledyski 1611

muzyka on line 1612

muzyka taneczna 1613

dobra muzyka 1614

muzyka trance 1615

fajna muzyka 1616

muzyka lat 60 1617

muzyka i my 1618

darmowa muzyka do sciagniecia 1619

muzyka mp3 do sciagniecia 1620

muzyka organowa 1621

hi fi i muzyka 1622

romantyzm muzyka 1623

polska muzyka mp3 1624

radio muzyka 1625

muzyka przeciwko rasizmowi 1626

muzyka net 1627

muzyka mp3 za darmo 1628

muzyka zydowska 1629

muzyka w internecie 1630

muzyka dawna 1631

muzyka mp 3 1632

muzyka turecka 1633

muzyka grecka 1634

muzyka klasyczna mp3 1635

muzyka z gier 1636

madagaskar muzyka 1637

muzyka francuska 1638

muzyka lata 80 1639

gorzka zemsta muzyka 1640

wloska muzyka 1641

muzyka etniczna 1642

muzyka latynoska 1643

muzyka 1644

muzyka polska 1645

muzyka na bloga 1646

muzyka mp3 1647

darmowa muzyka 1648

muzyka filmowa 1649

muzyka do ściągnięcia 1650

muzyka techno 1651

muzyka klubowa 1652

muzyka z reklam 1653

muzyka klasyczna 1654

muzyka download 1655

muzyka do ściągania 1656

muzyka pl 1657

www muzyka 1658

muzyka do sciagniecia 1659

muzyka do pobrania 1660

muzyka elektroniczna 1661

muzyka relaksacyjna 1662

www muzyka pl 1663

najnowsza muzyka 1664

muzyka celtycka 1665

muzyka hip hop 1666

muzyka house 1667

muzyka disco 1668

muzyka disco polo 1669

muzyka lat 80 1670

muzyka z reklamy 1671

muzyka midi 1672

najlepsza muzyka 1673

muzyka do słuchania 1674

muzyka na blog 1675

darmowa muzyka mp3 1676

muzyka romantyzmu 1677

muzyka laczy pokolenia 1678

muzyka weselna 1679

nowa muzyka 1680

muzyka teledyski 1681

moja muzyka 1682

muzyka irlandzka 1683

muzyka ludowa 1684

muzyka alternatywna 1685

muzyka chrzescijanska 1686

muzyka rozrywkowa 1687

muzyka religijna 1688

muzyka z filmów 1689

muzyka mp3 download 1690

muzyka dla dzieci 1691

torrent muzyka 1692

muzyka instrumentalna 1693

muzyka teksty 1694

muzyka dyskotekowa 1695

muzyka biesiadna 1696

muzyka romantyczna 1697

muzyka na mp3 1698

muzyka arabska 1699

muzyka clubowa 1700

muzyka nowosci 1701

muzyka do sciagniecia 1702

muzyka rockowa 1703

muzyka filmowa mp3 1704

www muzyka interia pl teledyski 1705

muzyka on line 1706

muzyka taneczna 1707

dobra muzyka 1708

muzyka trance 1709

fajna muzyka 1710

muzyka lat 60 1711

muzyka i my 1712

darmowa muzyka do sciagniecia 1713

muzyka mp3 do sciagniecia 1714

muzyka organowa 1715

hi fi i muzyka 1716

romantyzm muzyka 1717

polska muzyka mp3 1718

radio muzyka 1719

muzyka przeciwko rasizmowi 1720

muzyka net 1721

muzyka mp3 za darmo 1722

muzyka zydowska 1723

muzyka w internecie 1724

muzyka dawna 1725

muzyka mp 3 1726

muzyka turecka 1727

muzyka grecka 1728

muzyka klasyczna mp3 1729

muzyka z gier 1730

madagaskar muzyka 1731

muzyka francuska 1732

muzyka lata 80 1733

gorzka zemsta muzyka 1734

wloska muzyka 1735

muzyka etniczna 1736

muzyka latynoska 1737

muzyka 1738

muzyka polska 1739

muzyka na bloga 1740

muzyka mp3 1741

darmowa muzyka 1742

muzyka filmowa 1743

muzyka do ściągnięcia 1744

muzyka techno 1745

muzyka klubowa 1746

muzyka z reklam 1747

muzyka klasyczna 1748

muzyka download 1749

muzyka do ściągania 1750

muzyka pl 1751

www muzyka 1752

muzyka do sciagniecia 1753

muzyka do pobrania 1754

muzyka elektroniczna 1755

muzyka relaksacyjna 1756

www muzyka pl 1757

najnowsza muzyka 1758

muzyka celtycka 1759

muzyka hip hop 1760

muzyka house 1761

muzyka disco 1762

muzyka disco polo 1763

muzyka lat 80 1764

muzyka z reklamy 1765

muzyka midi 1766

najlepsza muzyka 1767

muzyka do słuchania 1768

muzyka na blog 1769

darmowa muzyka mp3 1770

muzyka romantyzmu 1771

muzyka laczy pokolenia 1772

muzyka weselna 1773

nowa muzyka 1774

muzyka teledyski 1775

moja muzyka 1776

muzyka irlandzka 1777

muzyka ludowa 1778

muzyka alternatywna 1779

muzyka chrzescijanska 1780

muzyka rozrywkowa 1781

muzyka religijna 1782

muzyka z filmów 1783

muzyka mp3 download 1784

muzyka dla dzieci 1785

torrent muzyka 1786

muzyka instrumentalna 1787

muzyka teksty 1788

muzyka dyskotekowa 1789

muzyka biesiadna 1790

muzyka romantyczna 1791

muzyka na mp3 1792

muzyka arabska 1793

muzyka clubowa 1794

muzyka nowosci 1795

muzyka do sciagniecia 1796

muzyka rockowa 1797

muzyka filmowa mp3 1798

www muzyka interia pl teledyski 1799

muzyka on line 1800

muzyka taneczna 1801

dobra muzyka 1802

muzyka trance 1803

fajna muzyka 1804

muzyka lat 60 1805

muzyka i my 1806

darmowa muzyka do sciagniecia 1807

muzyka mp3 do sciagniecia 1808

muzyka organowa 1809

hi fi i muzyka 1810

romantyzm muzyka 1811

polska muzyka mp3 1812

radio muzyka 1813

muzyka przeciwko rasizmowi 1814

muzyka net 1815

muzyka mp3 za darmo 1816

muzyka zydowska 1817

muzyka w internecie 1818

muzyka dawna 1819

muzyka mp 3 1820

muzyka turecka 1821

muzyka grecka 1822

muzyka klasyczna mp3 1823

muzyka z gier 1824

madagaskar muzyka 1825

muzyka francuska 1826

muzyka lata 80 1827

gorzka zemsta muzyka 1828

wloska muzyka 1829

muzyka etniczna 1830

muzyka latynoska 1831

muzyka 1832

muzyka polska 1833

muzyka na bloga 1834

muzyka do słuchania 1580

muzyka na blog 1581

darmowa muzyka mp3 1582

muzyka romantyzmu 1583

muzyka laczy pokolenia 1584

muzyka weselna 1585

nowa muzyka 1586

muzyka teledyski 1587

moja muzyka 1588

muzyka irlandzka 1589

muzyka ludowa 1590

muzyka alternatywna 1591

muzyka chrzescijanska 1592

muzyka rozrywkowa 1593

muzyka religijna 1594

muzyka z filmów 1595

muzyka mp3 download 1596

muzyka dla dzieci 1597

torrent muzyka 1598

muzyka instrumentalna 1599

muzyka teksty 1600

muzyka dyskotekowa 1601

muzyka biesiadna 1602

muzyka romantyczna 1603

muzyka na mp3 1604

muzyka arabska 1605

muzyka clubowa 1606

muzyka nowosci 1607

muzyka do sciagniecia 1608

muzyka rockowa 1609

muzyka filmowa mp3 1610

www muzyka interia pl teledyski 1611

muzyka on line 1612

muzyka taneczna 1613

dobra muzyka 1614

muzyka trance 1615

fajna muzyka 1616

muzyka lat 60 1617

muzyka i my 1618

darmowa muzyka do sciagniecia 1619

muzyka mp3 do sciagniecia 1620

muzyka organowa 1621

hi fi i muzyka 1622

romantyzm muzyka 1623

polska muzyka mp3 1624

radio muzyka 1625

muzyka przeciwko rasizmowi 1626

muzyka net 1627

muzyka mp3 za darmo 1628

muzyka zydowska 1629

muzyka w internecie 1630

muzyka dawna 1631

muzyka mp 3 1632

muzyka turecka 1633

muzyka grecka 1634

muzyka klasyczna mp3 1635

muzyka z gier 1636

madagaskar muzyka 1637

muzyka francuska 1638

muzyka lata 80 1639

gorzka zemsta muzyka 1640

wloska muzyka 1641

muzyka etniczna 1642

muzyka latynoska 1643

muzyka 1644

muzyka polska 1645

muzyka na bloga 1646

muzyka mp3 1647

darmowa muzyka 1648

muzyka filmowa 1649

muzyka do ściągnięcia 1650

muzyka techno 1651

muzyka klubowa 1652

muzyka z reklam 1653

muzyka klasyczna 1654

muzyka download 1655

muzyka do ściągania 1656

muzyka pl 1657

www muzyka 1658

muzyka do sciagniecia 1659

muzyka do pobrania 1660

muzyka elektroniczna 1661

muzyka relaksacyjna 1662

www muzyka pl 1663

najnowsza muzyka 1664

muzyka celtycka 1665

muzyka hip hop 1666

muzyka house 1667

muzyka disco 1668

muzyka disco polo 1669

muzyka lat 80 1670

muzyka z reklamy 1671

muzyka midi 1672

najlepsza muzyka 1673

muzyka do słuchania 1674

muzyka na blog 1675

darmowa muzyka mp3 1676

muzyka romantyzmu 1677

muzyka laczy pokolenia 1678

muzyka weselna 1679

nowa muzyka 1680

muzyka teledyski 1681

moja muzyka 1682

muzyka irlandzka 1683

muzyka ludowa 1684

muzyka alternatywna 1685

muzyka chrzescijanska 1686

muzyka rozrywkowa 1687

muzyka religijna 1688

muzyka z filmów 1689

muzyka mp3 download 1690

muzyka dla dzieci 1691

torrent muzyka 1692

muzyka instrumentalna 1693

muzyka teksty 1694

muzyka dyskotekowa 1695

muzyka biesiadna 1696

muzyka romantyczna 1697

muzyka na mp3 1698

muzyka arabska 1699

muzyka clubowa 1700

muzyka nowosci 1701

muzyka do sciagniecia 1702

muzyka rockowa 1703

muzyka filmowa mp3 1704

www muzyka interia pl teledyski 1705

muzyka on line 1706

muzyka taneczna 1707

dobra muzyka 1708

muzyka trance 1709

fajna muzyka 1710

muzyka lat 60 1711

muzyka i my 1712

darmowa muzyka do sciagniecia 1713

muzyka mp3 do sciagniecia 1714

muzyka organowa 1715

hi fi i muzyka 1716

romantyzm muzyka 1717

polska muzyka mp3 1718

radio muzyka 1719

muzyka przeciwko rasizmowi 1720

muzyka net 1721

muzyka mp3 za darmo 1722

muzyka zydowska 1723

muzyka w internecie 1724

muzyka dawna 1725

muzyka mp 3 1726

muzyka turecka 1727

muzyka grecka 1728

muzyka klasyczna mp3 1729

muzyka z gier 1730

madagaskar muzyka 1731

muzyka francuska 1732

muzyka lata 80 1733

gorzka zemsta muzyka 1734

wloska muzyka 1735

muzyka etniczna 1736

muzyka latynoska 1737

muzyka 1738

muzyka polska 1739

muzyka na bloga 1740

muzyka mp3 1741

darmowa muzyka 1742

muzyka filmowa 1743

muzyka do ściągnięcia 1744

muzyka techno 1745

muzyka klubowa 1746

muzyka z reklam 1747

muzyka klasyczna 1748

muzyka download 1749

muzyka do ściągania 1750

muzyka pl 1751

www muzyka 1752

muzyka do sciagniecia 1753

muzyka do pobrania 1754

muzyka elektroniczna 1755

muzyka relaksacyjna 1756

www muzyka pl 1757

najnowsza muzyka 1758

muzyka celtycka 1759

muzyka hip hop 1760

muzyka house 1761

muzyka disco 1762

muzyka disco polo 1763

muzyka lat 80 1764

muzyka z reklamy 1765

muzyka midi 1766

najlepsza muzyka 1767

muzyka do słuchania 1768

muzyka na blog 1769

darmowa muzyka mp3 1770

muzyka romantyzmu 1771

muzyka laczy pokolenia 1772

muzyka weselna 1773

nowa muzyka 1774

muzyka teledyski 1775

moja muzyka 1776

muzyka irlandzka 1777

muzyka ludowa 1778

muzyka alternatywna 1779

muzyka chrzescijanska 1780

muzyka rozrywkowa 1781

muzyka religijna 1782

muzyka z filmów 1783

muzyka mp3 download 1784

muzyka dla dzieci 1785

torrent muzyka 1786

muzyka instrumentalna 1787

muzyka teksty 1788

muzyka dyskotekowa 1789

muzyka biesiadna 1790

muzyka romantyczna 1791

muzyka na mp3 1792

muzyka arabska 1793

muzyka clubowa 1794

muzyka nowosci 1795

muzyka do sciagniecia 1796

muzyka rockowa 1797

muzyka filmowa mp3 1798

www muzyka interia pl teledyski 1799

muzyka on line 1800

muzyka taneczna 1801

dobra muzyka 1802

muzyka trance 1803

fajna muzyka 1804

muzyka lat 60 1805

muzyka i my 1806

darmowa muzyka do sciagniecia 1807

muzyka mp3 do sciagniecia 1808

muzyka organowa 1809

hi fi i muzyka 1810

romantyzm muzyka 1811

polska muzyka mp3 1812

radio muzyka 1813

muzyka przeciwko rasizmowi 1814

muzyka net 1815

muzyka mp3 za darmo 1816

muzyka zydowska 1817

muzyka w internecie 1818

muzyka dawna 1819

muzyka mp 3 1820

muzyka turecka 1821

muzyka grecka 1822

muzyka klasyczna mp3 1823

muzyka z gier 1824

madagaskar muzyka 1825

muzyka francuska 1826

muzyka lata 80 1827

gorzka zemsta muzyka 1828

wloska muzyka 1829

muzyka etniczna 1830

muzyka latynoska 1831

muzyka 1832

muzyka polska 1833

muzyka na bloga 1834

muzyka mp3 1835

muzyka na blog 1581

darmowa muzyka mp3 1582

muzyka romantyzmu 1583

muzyka laczy pokolenia 1584

muzyka weselna 1585

nowa muzyka 1586

muzyka teledyski 1587

moja muzyka 1588

muzyka irlandzka 1589

muzyka ludowa 1590

muzyka alternatywna 1591

muzyka chrzescijanska 1592

muzyka rozrywkowa 1593

muzyka religijna 1594

muzyka z filmów 1595

muzyka mp3 download 1596

muzyka dla dzieci 1597

torrent muzyka 1598

muzyka instrumentalna 1599

muzyka teksty 1600

muzyka dyskotekowa 1601

muzyka biesiadna 1602

muzyka romantyczna 1603

muzyka na mp3 1604

muzyka arabska 1605

muzyka clubowa 1606

muzyka nowosci 1607

muzyka do sciagniecia 1608

muzyka rockowa 1609

muzyka filmowa mp3 1610

www muzyka interia pl teledyski 1611

muzyka on line 1612

muzyka taneczna 1613

dobra muzyka 1614

muzyka trance 1615

fajna muzyka 1616

muzyka lat 60 1617

muzyka i my 1618

darmowa muzyka do sciagniecia 1619

muzyka mp3 do sciagniecia 1620

muzyka organowa 1621

hi fi i muzyka 1622

romantyzm muzyka 1623

polska muzyka mp3 1624

radio muzyka 1625

muzyka przeciwko rasizmowi 1626

muzyka net 1627

muzyka mp3 za darmo 1628

muzyka zydowska 1629

muzyka w internecie 1630

muzyka dawna 1631

muzyka mp 3 1632

muzyka turecka 1633

muzyka grecka 1634

muzyka klasyczna mp3 1635

muzyka z gier 1636

madagaskar muzyka 1637

muzyka francuska 1638

muzyka lata 80 1639

gorzka zemsta muzyka 1640

wloska muzyka 1641

muzyka etniczna 1642

muzyka latynoska 1643

muzyka 1644

muzyka polska 1645

muzyka na bloga 1646

muzyka mp3 1647

darmowa muzyka 1648

muzyka filmowa 1649

muzyka do ściągnięcia 1650

muzyka techno 1651

muzyka klubowa 1652

muzyka z reklam 1653

muzyka klasyczna 1654

muzyka download 1655

muzyka do ściągania 1656

muzyka pl 1657

www muzyka 1658

muzyka do sciagniecia 1659

muzyka do pobrania 1660

muzyka elektroniczna 1661

muzyka relaksacyjna 1662

www muzyka pl 1663

najnowsza muzyka 1664

muzyka celtycka 1665

muzyka hip hop 1666

muzyka house 1667

muzyka disco 1668

muzyka disco polo 1669

muzyka lat 80 1670

muzyka z reklamy 1671

muzyka midi 1672

najlepsza muzyka 1673

muzyka do słuchania 1674

muzyka na blog 1675

darmowa muzyka mp3 1676

muzyka romantyzmu 1677

muzyka laczy pokolenia 1678

muzyka weselna 1679

nowa muzyka 1680

muzyka teledyski 1681

moja muzyka 1682

muzyka irlandzka 1683

muzyka ludowa 1684

muzyka alternatywna 1685

muzyka chrzescijanska 1686

muzyka rozrywkowa 1687

muzyka religijna 1688

muzyka z filmów 1689

muzyka mp3 download 1690

muzyka dla dzieci 1691

torrent muzyka 1692

muzyka instrumentalna 1693

muzyka teksty 1694

muzyka dyskotekowa 1695

muzyka biesiadna 1696

muzyka romantyczna 1697

muzyka na mp3 1698

muzyka arabska 1699

muzyka clubowa 1700

muzyka nowosci 1701

muzyka do sciagniecia 1702

muzyka rockowa 1703

muzyka filmowa mp3 1704

www muzyka interia pl teledyski 1705

muzyka on line 1706

muzyka taneczna 1707

dobra muzyka 1708

muzyka trance 1709

fajna muzyka 1710

muzyka lat 60 1711

muzyka i my 1712

darmowa muzyka do sciagniecia 1713

muzyka mp3 do sciagniecia 1714

muzyka organowa 1715

hi fi i muzyka 1716

romantyzm muzyka 1717

polska muzyka mp3 1718

radio muzyka 1719

muzyka przeciwko rasizmowi 1720

muzyka net 1721

muzyka mp3 za darmo 1722

muzyka zydowska 1723

muzyka w internecie 1724

muzyka dawna 1725

muzyka mp 3 1726

muzyka turecka 1727

muzyka grecka 1728

muzyka klasyczna mp3 1729

muzyka z gier 1730

madagaskar muzyka 1731

muzyka francuska 1732

muzyka lata 80 1733

gorzka zemsta muzyka 1734

wloska muzyka 1735

muzyka etniczna 1736

muzyka latynoska 1737

muzyka 1738

muzyka polska 1739

muzyka na bloga 1740

muzyka mp3 1741

darmowa muzyka 1742

muzyka filmowa 1743

muzyka do ściągnięcia 1744

muzyka techno 1745

muzyka klubowa 1746

muzyka z reklam 1747

muzyka klasyczna 1748

muzyka download 1749

muzyka do ściągania 1750

muzyka pl 1751

www muzyka 1752

muzyka do sciagniecia 1753

muzyka do pobrania 1754

muzyka elektroniczna 1755

muzyka relaksacyjna 1756

www muzyka pl 1757

najnowsza muzyka 1758

muzyka celtycka 1759

muzyka hip hop 1760

muzyka house 1761

muzyka disco 1762

muzyka disco polo 1763

muzyka lat 80 1764

muzyka z reklamy 1765

muzyka midi 1766

najlepsza muzyka 1767

muzyka do słuchania 1768

muzyka na blog 1769

darmowa muzyka mp3 1770

muzyka romantyzmu 1771

muzyka laczy pokolenia 1772

muzyka weselna 1773

nowa muzyka 1774

muzyka teledyski 1775

moja muzyka 1776

muzyka irlandzka 1777

muzyka ludowa 1778

muzyka alternatywna 1779

muzyka chrzescijanska 1780

muzyka rozrywkowa 1781

muzyka religijna 1782

muzyka z filmów 1783

muzyka mp3 download 1784

muzyka dla dzieci 1785

torrent muzyka 1786

muzyka instrumentalna 1787

muzyka teksty 1788

muzyka dyskotekowa 1789

muzyka biesiadna 1790

muzyka romantyczna 1791

muzyka na mp3 1792

muzyka arabska 1793

muzyka clubowa 1794

muzyka nowosci 1795

muzyka do sciagniecia 1796

muzyka rockowa 1797

muzyka filmowa mp3 1798

www muzyka interia pl teledyski 1799

muzyka on line 1800

muzyka taneczna 1801

dobra muzyka 1802

muzyka trance 1803

fajna muzyka 1804

muzyka lat 60 1805

muzyka i my 1806

darmowa muzyka do sciagniecia 1807

muzyka mp3 do sciagniecia 1808

muzyka organowa 1809

hi fi i muzyka 1810

romantyzm muzyka 1811

polska muzyka mp3 1812

radio muzyka 1813

muzyka przeciwko rasizmowi 1814

muzyka net 1815

muzyka mp3 za darmo 1816

muzyka zydowska 1817

muzyka w internecie 1818

muzyka dawna 1819

muzyka mp 3 1820

muzyka turecka 1821

muzyka grecka 1822

muzyka klasyczna mp3 1823

muzyka z gier 1824

madagaskar muzyka 1825

muzyka francuska 1826

muzyka lata 80 1827

gorzka zemsta muzyka 1828

wloska muzyka 1829

muzyka etniczna 1830

muzyka latynoska 1831

muzyka 1832

muzyka polska 1833

muzyka na bloga 1834

muzyka mp3 1835

darmowa muzyka 1836

darmowa muzyka mp3 1582

muzyka romantyzmu 1583

muzyka laczy pokolenia 1584

muzyka weselna 1585

nowa muzyka 1586

muzyka teledyski 1587

moja muzyka 1588

muzyka irlandzka 1589

muzyka ludowa 1590

muzyka alternatywna 1591

muzyka chrzescijanska 1592

muzyka rozrywkowa 1593

muzyka religijna 1594

muzyka z filmów 1595

muzyka mp3 download 1596

muzyka dla dzieci 1597

torrent muzyka 1598

muzyka instrumentalna 1599

muzyka teksty 1600

muzyka dyskotekowa 1601

muzyka biesiadna 1602

muzyka romantyczna 1603

muzyka na mp3 1604

muzyka arabska 1605

muzyka clubowa 1606

muzyka nowosci 1607

muzyka do sciagniecia 1608

muzyka rockowa 1609

muzyka filmowa mp3 1610

www muzyka interia pl teledyski 1611

muzyka on line 1612

muzyka taneczna 1613

dobra muzyka 1614

muzyka trance 1615

fajna muzyka 1616

muzyka lat 60 1617

muzyka i my 1618

darmowa muzyka do sciagniecia 1619

muzyka mp3 do sciagniecia 1620

muzyka organowa 1621

hi fi i muzyka 1622

romantyzm muzyka 1623

polska muzyka mp3 1624

radio muzyka 1625

muzyka przeciwko rasizmowi 1626

muzyka net 1627

muzyka mp3 za darmo 1628

muzyka zydowska 1629

muzyka w internecie 1630

muzyka dawna 1631

muzyka mp 3 1632

muzyka turecka 1633

muzyka grecka 1634

muzyka klasyczna mp3 1635

muzyka z gier 1636

madagaskar muzyka 1637

muzyka francuska 1638

muzyka lata 80 1639

gorzka zemsta muzyka 1640

wloska muzyka 1641

muzyka etniczna 1642

muzyka latynoska 1643

muzyka 1644

muzyka polska 1645

muzyka na bloga 1646

muzyka mp3 1647

darmowa muzyka 1648

muzyka filmowa 1649

muzyka do ściągnięcia 1650

muzyka techno 1651

muzyka klubowa 1652

muzyka z reklam 1653

muzyka klasyczna 1654

muzyka download 1655

muzyka do ściągania 1656

muzyka pl 1657

www muzyka 1658

muzyka do sciagniecia 1659

muzyka do pobrania 1660

muzyka elektroniczna 1661

muzyka relaksacyjna 1662

www muzyka pl 1663

najnowsza muzyka 1664

muzyka celtycka 1665

muzyka hip hop 1666

muzyka house 1667

muzyka disco 1668

muzyka disco polo 1669

muzyka lat 80 1670

muzyka z reklamy 1671

muzyka midi 1672

najlepsza muzyka 1673

muzyka do słuchania 1674

muzyka na blog 1675

darmowa muzyka mp3 1676

muzyka romantyzmu 1677

muzyka laczy pokolenia 1678

muzyka weselna 1679

nowa muzyka 1680

muzyka teledyski 1681

moja muzyka 1682

muzyka irlandzka 1683

muzyka ludowa 1684

muzyka alternatywna 1685

muzyka chrzescijanska 1686

muzyka rozrywkowa 1687

muzyka religijna 1688

muzyka z filmów 1689

muzyka mp3 download 1690

muzyka dla dzieci 1691

torrent muzyka 1692

muzyka instrumentalna 1693

muzyka teksty 1694

muzyka dyskotekowa 1695

muzyka biesiadna 1696

muzyka romantyczna 1697

muzyka na mp3 1698

muzyka arabska 1699

muzyka clubowa 1700

muzyka nowosci 1701

muzyka do sciagniecia 1702

muzyka rockowa 1703

muzyka filmowa mp3 1704

www muzyka interia pl teledyski 1705

muzyka on line 1706

muzyka taneczna 1707

dobra muzyka 1708

muzyka trance 1709

fajna muzyka 1710

muzyka lat 60 1711

muzyka i my 1712

darmowa muzyka do sciagniecia 1713

muzyka mp3 do sciagniecia 1714

muzyka organowa 1715

hi fi i muzyka 1716

romantyzm muzyka 1717

polska muzyka mp3 1718

radio muzyka 1719

muzyka przeciwko rasizmowi 1720

muzyka net 1721

muzyka mp3 za darmo 1722

muzyka zydowska 1723

muzyka w internecie 1724

muzyka dawna 1725

muzyka mp 3 1726

muzyka turecka 1727

muzyka grecka 1728

muzyka klasyczna mp3 1729

muzyka z gier 1730

madagaskar muzyka 1731

muzyka francuska 1732

muzyka lata 80 1733

gorzka zemsta muzyka 1734

wloska muzyka 1735

muzyka etniczna 1736

muzyka latynoska 1737

muzyka 1738

muzyka polska 1739

muzyka na bloga 1740

muzyka mp3 1741

darmowa muzyka 1742

muzyka filmowa 1743

muzyka do ściągnięcia 1744

muzyka techno 1745

muzyka klubowa 1746

muzyka z reklam 1747

muzyka klasyczna 1748

muzyka download 1749

muzyka do ściągania 1750

muzyka pl 1751

www muzyka 1752

muzyka do sciagniecia 1753

muzyka do pobrania 1754

muzyka elektroniczna 1755

muzyka relaksacyjna 1756

www muzyka pl 1757

najnowsza muzyka 1758

muzyka celtycka 1759

muzyka hip hop 1760

muzyka house 1761

muzyka disco 1762

muzyka disco polo 1763

muzyka lat 80 1764

muzyka z reklamy 1765

muzyka midi 1766

najlepsza muzyka 1767

muzyka do słuchania 1768

muzyka na blog 1769

darmowa muzyka mp3 1770

muzyka romantyzmu 1771

muzyka laczy pokolenia 1772

muzyka weselna 1773

nowa muzyka 1774

muzyka teledyski 1775

moja muzyka 1776

muzyka irlandzka 1777

muzyka ludowa 1778

muzyka alternatywna 1779

muzyka chrzescijanska 1780

muzyka rozrywkowa 1781

muzyka religijna 1782

muzyka z filmów 1783

muzyka mp3 download 1784

muzyka dla dzieci 1785

torrent muzyka 1786

muzyka instrumentalna 1787

muzyka teksty 1788

muzyka dyskotekowa 1789

muzyka biesiadna 1790

muzyka romantyczna 1791

muzyka na mp3 1792

muzyka arabska 1793

muzyka clubowa 1794

muzyka nowosci 1795

muzyka do sciagniecia 1796

muzyka rockowa 1797

muzyka filmowa mp3 1798

www muzyka interia pl teledyski 1799

muzyka on line 1800

muzyka taneczna 1801

dobra muzyka 1802

muzyka trance 1803

fajna muzyka 1804

muzyka lat 60 1805

muzyka i my 1806

darmowa muzyka do sciagniecia 1807

muzyka mp3 do sciagniecia 1808

muzyka organowa 1809

hi fi i muzyka 1810

romantyzm muzyka 1811

polska muzyka mp3 1812

radio muzyka 1813

muzyka przeciwko rasizmowi 1814

muzyka net 1815

muzyka mp3 za darmo 1816

muzyka zydowska 1817

muzyka w internecie 1818

muzyka dawna 1819

muzyka mp 3 1820

muzyka turecka 1821

muzyka grecka 1822

muzyka klasyczna mp3 1823

muzyka z gier 1824

madagaskar muzyka 1825

muzyka francuska 1826

muzyka lata 80 1827

gorzka zemsta muzyka 1828

wloska muzyka 1829

muzyka etniczna 1830

muzyka latynoska 1831

muzyka 1832

muzyka polska 1833

muzyka na bloga 1834

muzyka mp3 1835

darmowa muzyka 1836

muzyka filmowa 1837